השכרת מדפסות ומכונות צילום למשרדים ועסקים פרינטק מיכון משרדי בע״מ

  • התקשרו: 072-326-38-62

חפש בחנות שלנו

  • ראשי
  • תקנון אתר חברת פרינטק מיכון משרדי בע"מ

תקנון אתר חברת פרינטק מיכון משרדי בע"מ

ברוכים הבאים לאתר של חברת פרינטק מיכון משרדי בע"מ (ח.פ 514074541)

להורדת התקנון >> לחץ כאן

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לשרת את לקוחותינו בצורה הטובה המקצועית והאיכותית ביותר, תוך כדי מתן שירות אמין.
חברתנו עובדת על פי כללים ונהלים מסודרים ע"מ לבצע את השירות על הצד הטוב ביותר. חברת פרינטק מתחייבת לפעול בהגינות ויושרה מול ציבור הצרכנים ולקוחותיה.

אתר האינטרנט ומשרדי החברה

לפרינטק אתר מכירות אינטרנטי, מוקד מכירות טלפוני וסוכני מכירות שטח, כמו כן קיים מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה. המחירים במוקד הטלפוני עשויים להיות שונים מהמחירים באתר במקרים מסוימים. התמונות המלוות את המוצרים באתר הינן לצורך המחשה בלבד. המוצרים הנמכרים באתר הינם מוצרים חדשים, אלא אם צוין אחרת במפורש בתיאור המוצר.

אופן ההזמנה ותנאי תשלום

הזמנות יבוצעו ישירות דרך האתר באמצעות כרטיס האשראי ובהתאם למספר התשלומים (ללא ריבית) המצוינים ליד כל מוצר ומוצר. החיוב בפועל מתבצע בסמוך להכנת החבילה, המחירים באתר מוצגים בשקלים חדשים וכוללים מע"מ, אלא אם צוין אחרת במפורש. המוצרים יסופקו ללקוח רק לאחר שהתשלום עבורם התקבל במלואו או לאחר אישור חברת כרטיסי האשראי.

לקוח שיבצע הזמנה טלפונית באמצעות האתר ויבחר למסור פרטי כרטיס אשראי באמצעות הטלפון, יוכל להבטיח את מחירו הסופי של המוצר/ים רק לאחר קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי. במידה ויבחר הלקוח לאסוף את מוצרים ממשרדינו, יוכל לעשות זאת רק לאחר אישור הזמנתו ובתיאום מראש.
המוצרים ניתנים לאיסוף עצמי ע"י בעל כרטיס האשראי בהזמנה ובהצגת ת"ז בלבד.
פרינטק שומרת לעצמה את הזכות לדרוש צילום תעודת זהות + ספח של בעל הכרטיס המחויב ,ורשאית לבטל את הזמנת הלקוח במקרה של אי תאימות לכתובת האספקה המבוקשת.

משלוח

המוצרים נשלחים מהמחסן החיצוני של חברת פרינטק, באמצעות חברת שילוח חיצונית, או באמצעות עובדי חברת פרינטק ,ומסופקים ללקוח לאחר אישור ההזמנה במידה והמוצרים נמצאים במלאי החברה.

הבהרה לעניין מלאי המוצרים המוצגים באתר: כל המוצרים המוצגים באתר הינם במלאי, במקרים בהם מוצר המוצג באתר לא יהיה במלאי עקב נסיבות חריגות תימסר ללקוח הודעה על כך תוך שני ימי עסקים אחד מרגע קבלת ההזמנה.

תיתכן תוספת תשלום עבור משלוח לאזורים מיוחדים.

משלוח לאזור יהודה ושומרון וכן לאזור אילת והערבה יהיה כרוך בתוספת תשלום.

חיוב עבור משלוחים חריגים  יעשה רק לאחר עדכון הלקוח.

שירותי התקנה

כחלק ממתן שירות איכותי, חברתנו מעמידה לרשות לקוחותיה שירותי התקנה ע"י צוות הטכנאים של החברה.
שירותי ההתקנה הינם בעלות של 169 ש"ח ומוגבלים לעד שני מחשבים.
כל התקנה נוספת תחויב על פי מחירון החברה.

אחריות ושירות

אחריות למוצרים הנרכשים באמצעות האתר הינה במעבדות מורשות מטעם היבואן. האחריות כפופה לתנאים הרשומים בתעודת האחריות המצורפת למוצר ו/או לתנאים המצוינים בתעודת האחריות במשרדי יבואן המוצר/מורשה מטעמו.

על חלק מהמוצרים מודבקת מדבקת אחריות. יש לדאוג כי מדבקת האחריות תהיה תקינה וקריאה.

פתיחת המוצר ו/או תיקונו על ידי גורם שאיננו מאושר ע"י היבואן ו/או היצרן אשר תוביל להסרת המדבקה ו/או לפגיעה בה או במוצר עצמו תמנע מתן האחריות ללקוח.
האחריות לא תחול במקרה של נזק פיזי שנגרם כתוצאה מרשלנות ו/או זדון ו/או פתיחת המוצר והרכבה עצמית של חלקים ממנו ע"י גורם שאיננו מורשה ע"י היבואן ו/או היצרן.

יובהר כי פגיעת ברק, קצר חשמלי, שריפה, רטיבות, שימוש בלתי נאות במוצר והרכבה עצמית לקויה של חלקים על ידי הלקוח עצמו, נחשבים כשמירה רשלנית על המוצר העלולה לגרום לפקיעתה של האחריות.

הבהרה בעניין אחריות ושירות באתר הלקוח, יובהר כי האחריות והשירות אינם כוללים נזקי שבר, התכלות ובלאי של חומרים/מוצרים מתכלים הנמצאים בגול המכשיר ו/או מחוצה לו, פגיעת ברק, קצר חשמלי, שריפה, רטיבות ושימוש בלתי נאות במוצר וכדומה.
כל אלה אינם נמצאים בגדר האחריות והשירות שמספקת חברת פרינטק מיכון משרדי.

האחריות באתר הלקוח ע"י חברת פרינטק מיכון משרדי בע"מ, מותנית בקניית מתכלים מחברת פרינטק מיכון משרדי בע"מ.

אחריות ושירות לחומרים מתכלים

חומרים מתכלים הינם טונרים ו/או ראשי דיו. על לקוח הרוכש מפריטים אלה החובה לוודא בטרם פתיחת האריזה כי ישנה התאמה מלאה בין הכיתוב על האריזה לבין סוג המכשיר אליו מיועד המוצר. בדיקה זו הינה פשוטה ונעשית בהתאם לכיתוב על אריזת המוצר ועל המוצר עצמו.
יובהר כי ראש דיו או טונר אשר אריזתם נפתחה לא ניתנים לזיכוי.

אחריות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה

בהתאם לתקנות הגנת הצרכן תימסר תעודת אחריות מטעם היצרן ו/או היבואן לכל מוצר ששוויו עולה על 150 ₪.

ביטול והחזרת מוצרים – לקוחות פרטיים

ביטול עסקה ניתן לבצע תוך 14 יום מיום רכישת המוצר בהתאם לחוק.

ניתן להחזיר את המוצר אל משרדינו ברחוב הגר"א 14, חולון ,תוך 14 יום מיום רכישת המוצר. המוצר יוחזר סגור באריזתו המקורית. עלות ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי הינה 5% מסכום העסקה או 100 ש"ח (הנמוך מבניהם). ובנוסף עלות דמי המשלוח בסך של 39 ש"ח בגין משלוח המוצר ללקוח.
כמו כן, במקרה של ביטול עסקה שלא עקב אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי יש להחזיר את המוצר למשרדנו. יובהר כי הוראות פסקה זו באשר למדיניות ביטול והחזרת מוצרים תקפות אך ורק לגבי צרכן כהגדרתו בחוק, ולעניין זה ’חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ’

במקרה של ביטול עסקה עקב אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי ייאסף המוצר על ידנו מהמקום בו נמסר.

הבהרה לעניין התמונות המוצגות באתר: התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות, עם זאת במקרים בהם יהיו פערים משמעותיים בין התמונות למוצרים אנו ניידע בכך את הלקוח מיד עם קבלת ההזמנה.

מחזור פסולת אלקטרונית

בהתאם ל “חוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות, התשע”ב–2012"  פרק ה’ סימן ב’ “משווקים” סע’ 30 א':

"משווק המוכר ציוד חשמלי ואלקטרוני המתאים גם לשימוש ביתי, יאפשר לקונה או למי מטעמו למסור לו, במועד המכירה או במועד האספקה, פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני שמקורה בציוד חשמלי ואלקטרוני דומה, והיא בכמות או במשקל הדומים למוצר הנמכר, ולא ידרוש ממנו תשלום או תמורה אחרת על כך; בסעיף זה, “ציוד חשמלי ואלקטרוני דומה” – ציוד חשמלי ואלקטרוני מאותה קבוצת סיווג, שנועד לשימוש דומה לציוד הנמכר, בלא תלות בשם היצרן או היבואן של הציוד החשמלי והאלקטרוני או בסימן המסחר המופיע עליו".

ברצוננו להביא לידיעתך כי בהתאם להוראות החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני הנכם רשאים למסור, ללא תמורה, פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני הדומה למוצר שרכשתם אצלנו בסוג ובמשקל
בלא תלות בשם היצרן או היבואן של הציוד החשמלי והאלקטרוני או בסימן המסחר המופיע עליו.

במידה ומתבצעת מסירה במשרדנו: החזרת הפסולת באמצעותנו יכולה להתבצע במעמד המכירה/ מסירה של המוצר החדש שרכשתם.

במידה ומתבצעת מסירה באתרכם, באמצעות משלח: היה וברצונכם לבצע את פינוי הפסולת באמצעותנו נבקשכם להודיענו על רצונכם בזמן תאום המשלוח.

במקרה זה עליכם לארוז את הציוד ולהכינו למשלוח ללא עיכובים של המשלח. על סמך הודעתכם/בקשתכם זו יוזמן האיסוף, ללא תשלום.

שמירה על פרטיות

בעת ההזמנה על הלקוח למסור פרטים אישיים כגון: שם, מס’ תעודת זהות, כתובת, מס’ כרטיס אשראי וכתובת דוא"ל.

הפרטים הנמסרים הינם מוצפנים ע"י מערכות לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה, שרתי אבטחה המגובים ב Firewall אשר מגנים על מערכות האתר.

התקשורת עם הלקוח לבין השרתים עובדת באופן מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL , כאשר הפרוטוקול הוא סטנדרט עולמי, ומאפשר הצפנה של המידע העובר ברשת האינטרנט.

חברתנו מתחייבת שלא להעביר את פרטי הגולש ו/או הרוכש לשום מקור חיצוני למעט חברת האשראי בלבד.

כל פרטי הלקוח, לרבות פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, פרט למורשה שהינו האחראי על הפרטיות ומידע אישי מטעם החברה.

מידע לגבי מי שידוע לנו שהינו מתחת לגיל 13 לא נאסף על ידנו אלא באישור הורה.

בכל שאלה ו/או תלונה הנוגעת להגנת הפרטיות באתר, ניתן לפנות אלינו במייל: info@printec.co.il או בטלפון: 03-6511406.

המערכת זוכרת את שמות הקונים באתר ובקניות הבאות אין צורך להכניס את הפרטים פעם נוספת (למעט פרטי כרטיס האשראי אשר נמחקים אוטומטית לאחר הטיפול בהזמנה), יודגש כי הפרטים נשמרים ע"י גוף מוכר העוסק ומתמחה באבטחת מידע, הוא הגוף המגן על מערכות האתר.

מקום השיפוט

סמכות השיפוט בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה לבית המשפט המוסמך כאשר פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל בלבד.

הצפייה והקניה באתר מהווה הסכמה לתקנון האתר.

*כל האמור בתקנון זה הינו חלקי, התקנון המלא נמצא במשרדי חברת פרינטק, ברחוב הגר"א 14, חולון.
ויימכר לכל דורש בהודעה מוקדמת.

נגישות
Wishlist 0
Continue Shopping
חייג עכשיו
הצג מפה